Для магазинів
Не один раз виробники одягу пробували звести все до єдиного стандарту, але, на жаль, їхні спроби не приводили до остаточного вирішення проблеми. Особливо гострою ця проблема є для інтернет-магазинів у зв’язку з тим, що клієнт не має можливості особисто приміряти одяг і змушений перевіряти товар за допомогою розмірних сіток. Це є довгий і клопіткий процес, який тільки ускладнює процедуру покупки.
Для вирішення цієї проблеми ми створили LookSize! Завдяки системі LookSize, Ви допомагаєте Вашому клієнту підібрати правильний розмір за лічені секунди. Крім того Ви отримуєте фізичні розміри покупця і самі можете перевірити чи підходить йому цей товар, тим самим уникаючи клопотів з поверненням товару.

Принцип роботи дуже простий:

Покупець заходить на сторінку бажаного товару.

Якщо він вже раніше користувався послугами Looksize і вніс свої фізичні параметри, то система автоматично покаже який саме розмір цього товару підходить йому найбільше.

Якщо клієнт раніше не користувався послугами Looksize, то він проходить миттєву реєстрацію, вносить свої заміри (один єдиний раз), і тоді вже система підказує йому відповідний розмір.

Якщо виріб не підходить на всі 100%, то покупець може побачити в яких місцях є розбіжності та самостійно обрати розмір із запропонованих системою LookSize.

При підборі розмірів, Looksize враховує тип товару і розмірну сітку бренду.

Крім автоматичного підбору розмірів для покупців, при оформленні замовлення, ми надсилаємо фізичні параметри покупця Вам для того, щоб Ви змогли перевірити перед відправленням чи підійде йому цей товар.

Ціна нашої послуги є дуже демократична і для більшості магазинів окупиться протягом 3-4 замовлень.

Тільки 200 грн в місяць незалежно від кількості замовлень.

  Давайте спробуємо