Для покупців
Проблема підбору розміру залишається актуальною, особливо при купівлі в Інтернеті. Перш за все це різні розмірні системи: українська, європейська, американська, міжнародна і т. д. По-друге - це повне неспівпадіння розмірів з однаковою позначкою S, M, чи L одного бренду й іншого.
Але не все так погано :-). МИ маємо для Вас рішення цієї проблеми - система LookSize. Основну задачу, яку виконує система LookSize - це допомогти Вам обрати відповідний розмір автоматично за долі секунди, замість монотонного вивчення розмірних сіток кожного товару і бренду. Наша система робить це миттєво.

Отже, як це працює:

Ви, як покупець, заходите на сторінку бажаного товару.

Якщо Ви вже раніше користувалися послугами Looksize, то система автоматично покаже який саме розмір цього товару підходить Вам найбільше.

Якщо Ви раніше не користувалися послугами Looksize, то Ви зможете пройти миттєву реєстрацію, виміряти свої параметри з допомогою звичайного побутового сантиметра і внести свої заміри в систему (один єдиний раз), і тоді вже система підкаже Вам відповідний розмір.

Якщо виріб не підходить на всі 100%, то Ви зможете побачити в яких місцях є розбіжності та самостійно обрати розмір із запропонованих системою LookSize.

При підборі розмірів, LookSize враховує тип товару і розмірну сітку бренду.

Крім автоматичного підбору розмірів для покупця, при оформленні замовлення, ми надсилаємо Ваші фізичні параметри продавцю для того, щоб він перед відправленням зміг пересвідчитися, що обраний товар підійде Вам.