Ваші клієнти не можуть визначити свій розмір у Вашому інтернет-магазині? Помилкове визначення розміру призводить до частих повернень товару? Ми допоможемо Вашим покупцям полегшити їхній вибір і зменшити повернення на 60% і більше.

Саме для вас ми створили сервіс для точного визначення розміру без примірки – Looksize. Він швидко та просто інтегрується з вашим Інтернет-магазином і є дуже зручним в користуванні.

Згідно офіційних даних www.svitstyle.com.ua – найбільшого маркетплейсу України з продажу жіночого одягу, взуття та аксесуарів, який одним з перших інтегрував Looksize, - кількість повернень знизилась на 48%, загальна конверсія зросла на 63% і загальна кількість продажів зросла на 24%.

Усім магазинам, що інтегрували сервіс Looksize, додатково при кожному замовленні відправляються параметри покупця. Ви можете використати ці дані, щоб перевірити відповідність товару до розміру, або щоб індивідуально запропонувати своїм клієнтам продукцію саме їх розміру.

Перший місяць користування – безкоштовно. Подальший тариф ви обираєте самі. Спробуйте особисто та переконайтеся наскільки просто та ефективно працює наш сервіс. Будь-ласка, зв'яжіться з нами і ми з радістю проконсультуємо вас щодо умов подальшої співпраці.